Związki

25 Najlepszych Filmów na Wieczór We Dwoje

Najlepsze Imiona Dla Dzieci

treść

Sprawdź naszą listę. Znajdziesz tu filmy romantyczne, komedie, dramaty i wiele innych.

Czasem wybór filmu na wieczór we dwoje może być trudny. Zastanawiasz się, czy wybrać komedię, romantyczny dramat, czy może coś zupełnie innego? Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy listę. Znajdziesz tu filmy romantyczne, komedie, dramaty i wiele innych.

1. 'Notting Hill' (1999)

Klasyczny romantyczny film z Hugh Grantem i Julią Roberts w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przekracza granice społeczne i klasowe. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.2. '500 dni miłości' (2009)

Kolejny romantyczny film, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Głównym bohaterem jest młody mężczyzna, który przeżywa 500 dni miłości z kobietą, która nie jest jego prawdziwą miłością. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

Jeśli szukasz pomysłu na wieczór we dwoje, to 25 Najlepszych Filmów na Wieczór We Dwoje to idealny wybór. A jeśli chcesz poznać zachowanie faceta ktoremu sie podobasz , to znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje. A jeśli szukasz inspiracji na makijaż do czarnej sukienki , to mamy dla Ciebie kilka propozycji.

3. 'Pretty Woman' (1990)

Klasyczny romantyczny film z Richardem Gerem i Julią Roberts w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przekracza granice społeczne i klasowe. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

4. 'Titanic' (1997)

Kultowy film z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przetrwała nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

5. 'Ghost' (1990)

Kolejny klasyczny romantyczny film z Patrickiem Swayze i Demi Moore w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przetrwała nawet po śmierci. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

6. 'Szczęśliwy jak Lazzaro' (2018)

Film w reżyserii Alice Rohrwacher. To opowieść o przyjaźni i miłości, która przetrwała nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

7. 'Kocha, lubi, szanuje' (2001)

Kolejny romantyczny film z Julia Stiles i Heath Ledger w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przekracza granice społeczne i klasowe. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

8. 'Król Lew' (1994)

Kultowy film animowany z głosami Jamesa Earla Jonesa i Matthew Brodericka w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przetrwała nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

9. 'Bridget Jones's Diary' (2001)

Kolejny romantyczny film z Renée Zellweger i Hugh Grantem w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przekracza granice społeczne i klasowe. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

10. 'Pamiętnik' (2004)

Kolejny klasyczny romantyczny film z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams w rolach głównych. To opowieść o miłości, która przetrwała nawet po śmierci. Film jest pełen humoru i wzruszających momentów, które sprawią, że będziecie się śmiać i płakać razem.

Jeśli szukacie filmu na wieczór we dwoje, to nasza lista powinna Wam pomóc. Znajdziecie tu filmy romantyczne, komedie, dramaty i wiele innych. Wybierzcie swój ulubiony i cieszcie się wspólnym seansem.

Źródła: IMDb , Rotten Tomatoes , Metacritic

Autor: Anna Nowak

Zalecane